PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Rekomendowani przewodnicy po Hevelianum i Górze Gradowej

Zapraszamy do skorzystania z usług rekomendowanych, certyfikowanych przez Hevelianum przewodników turystycznych. Lista oraz kontakty znajdują się poniżej. Ceny i czas trwania wycieczki ustalane są indywidualnie z przewodnikiem. Zwiedzanie nie obejmuje wystaw.

LISTA PRZEWODNIKÓW

(wersja do pobrania: tutaj)


LP

Imię i nazwisko

e-mail

nr telefonu

1

Grażyna Aguirre Fortunic

kasia.aguirre@gmail.com

501-378-752

2

Luis Aguirre Fortunic

kistowko@gmail.com

505-848-344

3

Hanna Biziuk

hanna-biziuk@wp.pl

502-454-568

4

Monika Bojka

zelek1m@interia.pl

507-852-129

5

Magdalena Broniewska-Lenarczyk

kogge@o2.pl

603-661-572

6

Kamila Brzoskowska

kamila.brzoskowska@gmail.com

514-841-734

7

Wojciech Chomka

wch1@wp.pl

608-417-906

8

Robert Chrzanowski

poraj@autograf.pl

600-942-045

9

Andrzej Cylwik

andrzej.cylwik@wp.pl

784-661-570

10

Janusz Czarski

janusz@gdanskguide.info

502-254-316

11

Katarzyna Czaykowska-Stój

kasia.czaykowska@gmail.com

608-383-536

12

Ewelina Danecka

edanecka@wp.pl

503-309-403

13

Marek Dankowski

marek.dankowski@eur.crowncork.com

608-590-003

14

Izabella Daszkiewicz

kontakt@gedanka.pl

506-511-752

15

Monika Dudek

mokane@wp.pl

600-896-180

16

Ewa Jaroszyńska

info@ewa-tours.pl

660-377-713

17

Jolanta Karolak

karolakjolanta657@gmail.com

507-287-685

18

Maria Konera

maria.konera@prokonto.pl

532-777-016

19

Gabriela Kosicka

gabkosi@poczta.onet.pl

501-178-668

20

Joanna Kruszewska

joannakruszewska@wp.pl

503-113-249

21

Sylwia Kulling

sylwiakulling@gmail.com

531-434-566

22

Danuta Lietke

danutalietke@wp.pl

504-519-490

23

Piotr Łukasik

piotrlukasik1@wp.pl

881-472-991

24

Andrzej Młot

amlot.zm@gazeta.pl

668-838-629

25

Ewa Moszczyńska

ewalin@wp.pl

503-938-312

26

Dariusz Naduk

darko22@tlen.pl

792-223-322

27

Jagoda Niemczycka

jniemczycka@gmail.com

533-641-570

28

Elżbieta Ostrowska

elostr@wp.pl

507-356-075

29

Violetta Piątkowski

violcia0104@wp.pl

504-814-776

30

Tadeusz Pietrzycki

tapi5@o2.pl

501-241-065

31

Anna Piotrowska

ania.m.piotrowska@gmai.com

577-495-618

32

Joanna Raftopulos

joanna.raftopulos@gmail.com

693-424-496

33

Danuta Schmidt-Winnicka

d.schmidt@interia.pl

509-457-068

34

Anna Singh

asprzewodnik@gmail.com

514-878-575

35

Łukasz Skupny

papciozoe@gmail.com

691-670-011

36

Krzysztof Stopieński

stopien@wp.pl

505-996-768

37

Agnieszka Syroka

asyroka@interia.pl

502-554-584

38

Krystyna Szymańska

krystyna.szymanska@wp.pl

697-610-348

39

Arkadiusz Szyszko

arek.szyszko@gmail.com

600-837-389

40

Danuta Ślipy

danuta.slipy@gmail.com

605-137-926

41

Małgorzata Śliwiak

sliwiakmalgorzata@gmail.com

607-208-154

42

Jarosław Twardziak

jarek.twardy@wp.pl

509-817-441

43

BartłomiejWąsik

bartlomiej.wasik@op.pl

792-891-004

44

Eliza Włodarczyk

w_eliza@wp.pl

575-358-008

45

Jan Wrycza

jawry@wp.pl

666-045-906

46

Alicja Wrzosek

wrzosekgdynia@wp.pl

500-657-834

47

Elżbieta Żukowska

zukowskaelzbieta@wp.pl

514-513-514