Minecraft to najpopularniejsza gra na świecie - uczniowie uwielbiają tworzyć i bawić się w świecie wirtualnych klocków. To także doskonała przestrzeń edukacyjna, dzięki specjalnej wersji gry przystosowanej do użycia w klasie można połączyć przyjemne z pożytecznym. Nauka w Minecraft polega na przechodzeniu wirtualnych map z zadaniami. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak korzystać z Minecraft: Education Edition, poznają podstawy gry i jej możliwości edukacyjne. W trakcie spotkania skupimy się na tym jak prowadzić zajęcia z przedmiotów ścisłych (matematyka, programowanie, chemia) z użyciem gry - zaprezentowane zostaną przykładowe materiały i scenariusze do wykorzystania z uczniami na różnych poziomach edukacyjnych. Uczestnicy warsztatów spróbują własnych sił w świecie Minecraft i odkryją, dlaczego jest tak fascynujący dla ich uczniów!

Wróć do aktualności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close