Uczenie oparte na grach zgodnie z metodą game-based learning (GBL) w niezawodny sposób motywuje dzieci i młodzież do działania, rywalizacji i osiągania coraz lepszych rezultatów. Pozwala rozwinąć zdolności komunikacyjne, koordynacyjne i logiczne przy jednoczesnym rozbudzaniu kreatywności i ciekawości. Gry mogą być wykorzystywane na każdej lekcji niezależnie od przedmiotu, czy omawianych treści nauczania. Podczas webinarium opowiemy czym jest metoda GBL, jak wykorzystujemy ją w zaprojektowanych przez nas grach planszowych oraz zdradzimy pomysły i ciekawostki na wykorzystanie różnego typu gier na zajęciach edukacyjnych, które mogą Wam pomóc omówić i wprowadzić trudny temat na lekcji. Pokażemy jak projektować gry planszowe, do których nie trzeba nic wiedzieć, aby w nie zagrać, a uczymy się poprzez proces grania!

Wróć do aktualności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close