Właśnie zakończyły się prace budowlane w Domu Zdrojowym w Brzeźnie i jednocześnie został zdemontowany płot zabezpieczający budowę. Metamorfozę przeszły również tereny zielone wokół obiektu. Cenny starodrzew poddano pracom pielęgnacyjnym, a stworzone łąki kwietne i ogrody deszczowe będą naturalnym miejscem dla lekcji przyrodniczych. Od dziś każdy może spacerować po terenach zielonych wokół obiektu i podziwiać pięknie odrestaurowany zabytek.

Jeszcze nie można wejść do środka. Teraz rozpoczyna się drugi etap inwestycji – wyposażania wnętrz i działań operatora odpowiedzialnego za część noclegową i restaurację. Uroczyste otwarcie Domu Zdrojowego zaplanowane zostało na 18-19 grudnia 2021 r. Gospodarzem miejsca jest Hevelianum, które stworzy tutaj przestrzeń edukacji ekologicznej, wydarzeń kulturalnych i spotkań mieszkańców. Do zobaczenia już wkrótce w naszej nadmorskiej filii!

Wróć do aktualności

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close