Hevelianum. Góra Gradowa | ul. Gradowa 6

Szukasz miejsca na organizację urodzin dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Propozycja tematycznych urodzinek w Hevelianum to połączenie nauki i świetnej zabawy. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na Górze Gradowej?

Wybierz jeden z dwóch poniższych scenariuszy -> wybierz interesujący Cię termin i zarezerwuj pod nr tel. 58 742 33 52 -> dokonaj wpłaty -> zaproś przyjaciół dziecka -> przyjdźcie na imprezę 🙂

 

Urodziny dla dzieci: Góra Gradowa

Urodzinki dla dzieci: Detektywi

(sobota, niedziela) 10:00 lub 14:00
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
grupa docelowa: 7-12 lat
cena: 750 zł brutto

Podczas urodzin wcielicie się w detektywów, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytego skarbu! Żeby sprostać zadaniu, nauczymy Was korzystać ze sprzętu detektywistycznego, podstawowych technik śledczych, a także podpowiemy, jak wykorzystać własną spostrzegawczość, bystry umysł i logiczne myślenie. Czy jesteście gotowi rozpocząć śledztwo w Hevelianum i zdobyć odznakę Młodego Detektywa?

Urodzinki dla dzieci: Roboty do dzieła!

(sobota, niedziela) 10:30 lub 14:30
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
grupa docelowa: 7-12 lat
cena: 750 zł brutto

Ułatwiają nam życie, zapewniają rozrywkę i dostarczają informacji z odległych planet – roboty, bo o nich mowa.  Poznacie robotycznych mieszkańców Hevelianum i dowiecie się jak działają, z czego są zbudowane i czy zawsze łatwo się z nimi porozumieć. Pokażemy wam jak w prosty sposób można programować niektóre z nich. Stworzymy też własne „miniboty” o wielu zastosowaniach!

 


Hevelianum. Dom Zdrojowy | ul. Zdrojowa 2

Urodziny dla dzieci: Dom Zdrojowy

Urodzinki dla dzieci: Kosmetyki z domowej fabryki

(sobota, niedziela) 10:00 lub 14:00
liczba uczestników: do 15 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł brutto
grupa docelowa: 7-10 lat

Styl życia „less waste” to szukanie w codziennym dniu małych sposobów na zmniejszanie ilości wytwarzanych przez nas odpadów. Dlatego zapraszamy na wspólne kreatywne warsztaty, podczas których przygotujemy własne ekologiczne kosmetyki: kolorowe mydełka i aromatyczne kule kąpielowe, które każdy z Was zabierze ze sobą. Ponadto w interaktywnej pracowni ekologicznej, odkryjemy wspólnie co w naszych domach możemy wykorzystać jako środki czyszczące i pielęgnujące, a także dowiemy się dlaczego nawet niewielka zmiana naszych nawyków ma ogromny wpływ na środowisko. Te urodziny będą wesołe, twórcze i pożyteczne.

Gdzie wyprawić urodziny? Zamów urodziny dla dziecka w gdańskim Hevelianum.


Regulamin zasad organizacji i uczestnictwa w imprezach urodzinowych organizowanych w Hevelianum

 1. Hevelianum umożliwia organizację imprezy urodzinowej zwanej dalej Urodzinami.
 2. Organizatorem nazywany jest opiekun jubilata.
 3. Organizacja Urodzin możliwa jest wyłącznie w terminach i godzinach wskazanych podczas rezerwacji przez pracownika Hevelianum.
 4. Rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie.
 5. Organizator aby dokonać rezerwacji musi podać: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mailowy, imię i wiek jubilata oraz wybrany wariant tematyczny.
 6. Opłata za Urodziny wynosi 750,00 zł brutto. Wpłata należności jest jednoznaczna z  akceptacją niniejszego Regulaminu.
 7. Opłata powinna zostać uiszczona w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji na rachunek bankowy nr 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Hevelianum, Gradowa 6, 80-­802 Gdańsk) lub w kasie Hevelianum. Termin zostaje ostatecznie zarezerwowany w momencie dokonania wpłaty.
 8. Rezygnacja z Urodzin możliwa jest na 14 dni przed ustalonym terminem – zwrot wpłaty nastąpi w ciągu 14 dni na wskazany numer rachunku bankowego Organizatora. W przypadku odwołania Urodzin przez Hevelianum termin zwrotu jest tożsamy.
 9. Maksymalna liczba wszystkich uczestników Urodzin wynosi 20 osób (łącznie z Organizatorem).
 10. Organizator nie może pozostawiać w trakcie Urodzin uczestników bez opieki.
 11. Organizator pełni rolę opiekuna i nadzoruje zachowanie uczestników Urodzin.
 12. Urodziny odbywają się zgodnie ze scenariuszem stworzonym przez Hevelianum.
 13. Hevelianum zapewnia: blankiety zaproszeń, salę wyposażoną w stoły, obrusy  i krzesła, opiekę i pomoc animatora przeprowadzającego Urodziny.
 14. Zapewnienie poczęstunku leży po stronie Organizatora. Konsumpcja odbywa się wyłącznie w zajmowanej sali oraz w ekologicznych naczyniach.
 15. Organizator ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne szkody wyrządzone podczas Urodzin przez ich uczestników.
 16. Organizator powinien stawić się w Hevelianum na pół godziny przed rozpoczęciem Urodzin i pozostać na miejscu tak długo, dopóki w sali pozostaje chociaż jeden uczestnik.
 17. W zajmowanej sali niedozwolone jest używanie otwartego ognia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close