Hevelianum. Góra Gradowa | ul. Gradowa 6

Szukasz miejsca na organizację urodzin dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Propozycja tematycznych urodzinek w Hevelianum to połączenie nauki i świetnej zabawy. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na Górze Gradowej?

Wybierz jeden z dwóch poniższych scenariuszy -> wybierz interesujący Cię termin i zarezerwuj pod nr tel. 58 742 33 52 -> dokonaj wpłaty -> zaproś przyjaciół dziecka -> przyjdźcie na imprezę 🙂

 

Urodziny dla dzieci, wariant 1.: Detektywi

Podczas urodzin wcielicie się w detektywów, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytego skarbu! Żeby sprostać zadaniu, nauczymy Was korzystać z detektywistycznego sprzętu, podstawowych technik śledczych, a także podpowiemy, jak wykorzystać własną spostrzegawczość, bystry umysł i logiczne myślenie. Czy jesteście gotowi rozpocząć śledztwo w Hevelianum? Każdy z uczestników urodzin otrzyma na koniec legitymację Młodego Detektywa.

sobota lub niedziela | godz. 10:00 lub 14:00 | czas trwania: 3 godz.
grupa docelowa: 7-12 lat
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł brutto

Urodziny dla dzieci, wariant 2.: Akcja: Reakcja!

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca w laboratorium chemicznym? Jeśli tak, to zakładajcie fartuchy i wspólnie z nami sprawdźcie czym zajmują się chemicy, jak przeprowadzają eksperymenty i co może być składnikiem chemicznych reakcji. Zmieszacie różne substancje, aby uzyskać niesamowity efekt. Chemia jest super…!

sobota lub niedziela | godz. 10:30 lub 14:30 | czas trwania: 3 godz.
grupa docelowa: 7-12 lat
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł brutto


Hevelianum. Dom Zdrojowy | ul. Zdrojowa 2

 

Ekozagadki 

Gdzie kryje się mikroplastik? Czy „śmieci” mogą się do czegoś przydać? Po co nam pszczoły i dokąd nocą tupta jeż? Wcielicie się w ekodetektywów i spróbujecie rozwikłać te i wiele innych tajemnic przyrody. Dowiecie się, jak dbać o planetę, a przy okazji dobrze się bawić!

sobota lub niedziela | godz. 11:00 lub 14:00 (w pozostałe dni tygodnia godziny do ustalenia podczas rezerwacji) | czas trwania: 2 godz.
grupa docelowa: 6-10 lat
liczba uczestników: do 15 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł

Gdzie wyprawić urodziny? Zamów urodziny dla dziecka w gdańskim Hevelianum.


Regulamin zasad organizacji i uczestnictwa w imprezach urodzinowych organizowanych w Hevelianum

 1. Hevelianum umożliwia organizację imprezy urodzinowej zwanej dalej Urodzinami.
 2. Organizatorem nazywany jest opiekun jubilata.
 3. Organizacja Urodzin możliwa jest wyłącznie w terminach i godzinach wskazanych podczas rezerwacji przez pracownika Hevelianum.
 4. Rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie.
 5. Organizator aby dokonać rezerwacji musi podać: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mailowy, imię i wiek jubilata oraz wybrany wariant tematyczny.
 6. Opłata za Urodziny wynosi 750,00 zł brutto. Wpłata należności jest jednoznaczna z  akceptacją niniejszego Regulaminu.
 7. Opłata powinna zostać uiszczona w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji na rachunek bankowy nr 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Hevelianum, Gradowa 6, 80-­802 Gdańsk) lub w kasie Hevelianum. Termin zostaje ostatecznie zarezerwowany w momencie dokonania wpłaty.
 8. Rezygnacja z Urodzin możliwa jest na 14 dni przed ustalonym terminem – zwrot wpłaty nastąpi w ciągu 14 dni na wskazany numer rachunku bankowego Organizatora. W przypadku odwołania Urodzin przez Hevelianum termin zwrotu jest tożsamy.
 9. Maksymalna liczba wszystkich uczestników Urodzin wynosi 20 osób (łącznie z Organizatorem).
 10. Organizator nie może pozostawiać w trakcie Urodzin uczestników bez opieki.
 11. Organizator pełni rolę opiekuna i nadzoruje zachowanie uczestników Urodzin.
 12. Urodziny odbywają się zgodnie ze scenariuszem stworzonym przez Hevelianum.
 13. Hevelianum zapewnia: blankiety zaproszeń, salę wyposażoną w stoły, obrusy  i krzesła, opiekę i pomoc animatora przeprowadzającego Urodziny.
 14. Zapewnienie poczęstunku leży po stronie Organizatora. Konsumpcja odbywa się wyłącznie w zajmowanej sali oraz w ekologicznych naczyniach.
 15. Organizator ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne szkody wyrządzone podczas Urodzin przez ich uczestników.
 16. Organizator powinien stawić się w Hevelianum na pół godziny przed rozpoczęciem Urodzin i pozostać na miejscu tak długo, dopóki w sali pozostaje chociaż jeden uczestnik.
 17. W zajmowanej sali niedozwolone jest używanie otwartego ognia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close