Hevelianum. Góra Gradowa | ul. Gradowa 6

Szukasz miejsca na organizację urodzin dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Propozycja tematycznych urodzinek w Hevelianum to połączenie nauki i świetnej zabawy. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę na Górze Gradowej?

Wybierz jeden z dwóch poniższych scenariuszy -> wybierz interesujący Cię termin i zarezerwuj pod nr tel. 58 742 33 52 -> wpłać zadatek -> zaproś przyjaciół dziecka -> przyjdźcie na imprezę 🙂

 

Urodziny dla dzieci, wariant 1.: Detektywi

Podczas urodzin wcielicie się w detektywów, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytego skarbu! Żeby sprostać zadaniu, nauczymy Was korzystać z detektywistycznego sprzętu, podstawowych technik śledczych, a także podpowiemy, jak wykorzystać własną spostrzegawczość, bystry umysł i logiczne myślenie. Czy jesteście gotowi rozpocząć śledztwo w Hevelianum? Każdy z uczestników urodzin otrzyma na koniec legitymację Młodego Detektywa.

sobota lub niedziela | godz. 10:30 lub 14:30 | czas trwania: 3 godz.
grupa docelowa: 7-12 lat
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 650 zł brutto

 

Urodziny dla dzieci, wariant 2.: Roboty, do dzieła!

Ułatwiają nam życie, zapewniają rozrywkę i dostarczają informacji z odległych planet – roboty, bo o nich mowa.  Poznacie robotycznych mieszkańców Hevelianum – jak działają, z czego są zbudowane i czy zawsze łatwo się z nimi porozumieć? Pokażemy Wam, jak w prosty sposób można programować niektóre z nich. Na koniec stworzycie własne mini-robociki o wielu zastosowaniach!

sobota lub niedziela | godz. 10:30 lub 14:30 | czas trwania: 3 godz.
grupa docelowa: 7-12 lat
liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 650 zł brutto

Regulamin zasad organizacji i uczestnictwa w imprezach urodzinowych organizowanych w Hevelianum

1. Hevelianum umożliwia organizację imprezy urodzinowej zwanej dalej Urodzinami.
2. Organizacja Urodzin możliwa jest wyłącznie w soboty i niedziele, w terminach i godzinach wskazanych podczas rezerwacji przez pracownika Hevelianum.
3. Rezerwacji dokonać można osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Hevelianum lub pod nr telefonu: (58) 742 33 52.
4. Organizator aby dokonać rezerwacji musi podać pracownikowi Hevelianum: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mailowy, imię i wiek jubilata.
5. Organizatorem Urodzin nazywany jest opiekun jubilata.
6. Opłata za organizację Urodzin wynosi 650,00 zł brutto.
7. Organizatora obowiązuje wpłata zadatku dotyczącego organizacji urodzin w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji na rachunek bankowy NR 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Hevelianum, ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk) lub w kasie Hevelianum. Termin organizacji urodzin, zostaje ostatecznie zarezerwowany w momencie wpłaty zadatku w wysokości 50% opłaty podstawowej.
8. W przypadku rezygnacji Organizatora z Urodzin po wpłaceniu zadatku, rezerwacja zostanie anulowana a zadatek przepada na rzecz Hevelianum. W przypadku odwołania Urodzin przez Hevelianum, Organizator w ciągu 14 dni otrzyma zwrot zadatku na wskazany numer rachunku bankowego.
9. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego Regulaminu.
10. Maksymalna liczba wszystkich uczestników Urodzin wynosi 20 osób (łącznie z Organizatorem).
11. Organizator nie może pozostawiać w trakcie Urodzin uczestników bez opieki.
12. Organizator pełni rolę opiekuna i nadzoruje zachowanie uczestników Urodzin.
13. Urodziny trwają maksymalnie 3 godziny, liczone od godziny ustalonej jako godzina rozpoczęcia.
14. Urodziny odbywają się zgodnie ze scenariuszem stworzonym przez Hevelianum.
15. Program merytoryczny Urodzin przeznaczony jest dla dzieci między 7 a 12 rokiem życia.
16. Hevelianum zapewnia: blankiety zaproszeń, salę wyposażoną w stoły, obrusy i krzesła, opiekę i pomoc animatora przeprowadzającego Urodziny, zwiedzanie interaktywnej wystawy „Z Energią!” oraz drobne upominki dla uczestników Urodzin.
17. Zapewnienie poczęstunku leży po stronie Organizatora. Konsumpcja odbywa się wyłącznie w zajmowanej sali.
18. Organizator ponosi odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone podczas Urodzin przez ich uczestników.
19. Organizator powinien stawić się w Hevelianum na pół godziny przed rozpoczęciem Urodzin i pozostać na miejscu tak długo, dopóki w sali pozostaje chociaż jeden uczestnik.
20. Pełne rozliczenie finansowe następuje gotówką lub kartą płatniczą w kasie Hevelianum, w terminie organizacji Urodzin, przed ich rozpoczęciem.
21. W sali niemożliwe jest używanie otwartego ognia.
22. Wszyscy uczestnicy Urodzin stosować się muszą do zapisów obowiązującego Regulaminu zwiedzania Hevelianum w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

______________________________________________

Hevelianum. Dom Zdrojowy | ul. Zdrojowa 2

Ekozagadki | styczeń-marzec

Gdzie kryje się mikroplastik? Czy „śmieci” mogą się do czegoś przydać? Po co nam pszczoły i dokąd nocą tupta jeż? Wcielicie się w ekodetektywów i spróbujecie rozwikłać te i wiele innych tajemnic przyrody. Dowiecie się, jak dbać o planetę, a przy okazji dobrze się bawić!

sobota lub niedziela | godz. 11:00 lub 14:00 (w pozostałe dni tygodnia godziny do ustalenia podczas rezerwacji) | czas trwania: 2 godz.
grupa docelowa: 6-10 lat
liczba uczestników: do 15 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł

Ekotropiciele (w terenie i w pracowni) | kwiecień-czerwiec, wrzesień-październik

To urodziny dla tych, którzy mają ochotę spędzić swoje święto w terenie i z przyrodą Brzeźna w tle. Podstawą zabawy są klasyczne harcerskie podchody, wzbogacone odrobiną praktycznej, przyrodniczej wiedzy. Wykonanie i wymyślenie zadań na trasie będzie wymagało od uczestników współpracy i sporej kreatywności. Czy podejmiecie wyzwanie i ruszycie z nami w teren?

sobota lub niedziela | godz. 11:00 lub 14:00 (w pozostałe dni tygodnia godziny do ustalenia podczas rezerwacji) | czas trwania: 2 godz.
grupa docelowa: 6-10 lat
liczba uczestników: do 15 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)
cena: 750 zł

Gdzie wyprawić urodziny? Zamów urodziny dla dziecka w gdańskim Hevelianum.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close