Zapraszamy na Dni Mózgu w Trójmieście, czyli coroczną akcję odbywającą się w ramach Światowego Tygodnia Mózgu (Brain Awareness Week), której celem jest popularyzacja wiedzy o mózgu.

Wykłady, warsztaty oraz pokazy laboratoryjne kierowane do wszystkich są doskonałą okazją na zgłębienie wiedzy o budowie i funkcjonowaniu mózgu, a także na poznanie warsztatu pracy neurobiologów i neurochirurgów.
Tegoroczna 13. edycja Dni Mózgu w Trójmieście odbędzie się w dniach 17-18 marca na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Hevelianum.

W ramach Dni Mózgu w tym roku zapraszamy na 24 wykłady, 51 warsztatów laboratoryjnych i audytoryjnych, 31 warsztatów stoiskowych oraz gry i grę terenową. W programie znalazły się tematy zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników mózgu, a wszystkie zajęcia będa mialy charakter popularnonaukowy.
Program oraz szczegółowe informacje: www.dnimozgu.ug.edu.pl

Dni Mózgu w Trójmieście 2023
17.03.2023 Uniwersytet Gdański
18.03.2023 Hevelianum, Wozownia Artyleryjska
10:00-19:45 | wstęp wolny

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close