konferencja online

Edukacja przez relacje | konferencja dla rodziców i nauczycieli
12-15 października, godz. 18:00 – wystąpienia prelegentów
16 października, godz. 18:00-19:00 – DEBATA LIVE

Platformy: Facebook Hevelianum & Facebook III LO w Gdańsku
Organizatorzy: Hevelianum, III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

W ostatnim czasie, za sprawą małego wirusa, świat zmienił się w sposób dotąd niespotykany. Nasze domy stały się jednocześnie biurami i szkolną klasą. Czy w tych warunkach znaleźliśmy przestrzeń dla relacji?

Konferencja Edukacja przez relacje to spotkanie osób, dla których nowoczesna edukacja jest ważna. Razem z prelegentami zapraszamy rodziców, nauczycieli i uczniów do wymiany myśli, doświadczeń i emocji. Podczas czterech dni konferencji przedstawimy różne punkty widzenia na relacje, a piątego spotkamy się podczas debaty online. Będzie ona miała charakter otwarty, do zabrania głosu i zadawania pytań na czacie zachęcamy wszystkich uczestników.

Konferencja jest wydarzeniem wpisanym w tegoroczne świętowanie 75-lecia III LO w Gdańsku. W ramach działań w roku jubileuszu, w lutym odbył się Koncert Charytatywny „Topogranie” i trwa projekt medialno-muzyczny „75 urodziny Topolówki – ukłon w stronę korzeni szkoły”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close