Hevelianum we współpracy z Urzędem Miejskim w Gdańsku zapraszają na spotkania online „Edukacja z Hevelianum. O wykorzystaniu metod centrum nauki w codziennej pracy nauczyciela”, które odbędą się w dniach 17-20 maja 2021 (w zależności od nauczanej grupy wiekowej).

Edukatorzy Hevelianum przedstawią Wam, jak realizować bezpieczne i niedrogie eksperymenty w szkole i jak – we współpracy z Hevelianum – uzupełniać je o pokazy w większej skali, z użyciem trudno dostępnych lub niebezpiecznych związków. Wszystko po to, by podstawa programowa była realizowana w sposób przyjazny i atrakcyjny.

Szkolenie połączone będzie z prezentacją elastycznej oferty edukacyjnej Hevelianum – zajęć stacjonarnych, internetowych i wyjazdowych (możliwych do zorganizowania w Waszej szkole) oraz przykładowych lekcji online – science show i pokazu astronomicznego. Już dziś możecie Państwo obejrzeć ich skróty:

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem, który zostanie wysłany na Państwa adres podany w zgłoszeniu.

Hevelianum opowiada o nauce tak, aby w uczniach rozpalić ciekawość świata, radość zdobywania wiedzy, szacunek do praw rządzących naturą i odpowiedzialność za przyszłość planety Ziemia. Wszechstronnie wykształceni i pełni pasji edukatorzy są otwarci na dociekliwość młodych odkrywców, zarówno przedszkolaków, jak i licealistów. Naukowe zacięcie placówki zostało niedawno docenione wygraną w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez portal „Nauka w Polsce” oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki – Hevelianum otrzymało statuetkę „Popularyzator Nauki 2020”.

HARMONOGRAM

17.05, g. 15:00-15:45 – 5-latki i zerówki (oddziały szkolne i przedszkolne)

18.05, g. 15:00-15:45 – edukacja wczesnoszkolna

19.05, g. 15:00-15:45 – szkoły podstawowe, kl. 4-6

20.05, g. 15:00-15:45 – szkoły podstawowe, kl. 7-8 i szkoły ponadpodstawowe

 

Zapisy odbywają się poprzez formularz: http://bit.ly/szkolenie_hevelianum_zapisy lub mailowo: edukacja@hevelianum.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close