Zapraszamy na spotkania „Edukacja z teatrzykiem” z baśniami i warsztatami plastycznymi oraz ekologicznymi, które odbędą się 20 listopada i 5 grudnia w Domu Zdrojowym w Brzeźnie – to okazja by rozwijać wyobraźnię i jednocześnie twórczo spędzić czas z uczniami! 🌱🎨
20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka i przy tej okazji zapraszamy na Teatrzyk Kamishibai – estońską baśń „Modra chusta” połączoną z warsztatami plastycznymi z Agatą Półtorak. To piękna opowieść o tym, że dobro jest silniejsze od zła, a marzenia spełniają się czasem zupełnie nieoczekiwanie.
Na pierwszych warsztatach dla uczniów EDUKACJA Z TEATRZYKIEM z cyklu NAUCZYCIEL W CENTRUM było bajkowo, twórczo, inspirująco, po prostu wspaniale! Sami zobaczcie 😊
20.11 | prowadząca: Agata Półtorak
12:00 – 13:30 | Estońska baśń „Modra chusta” i warsztaty
dla kogo: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna | 4-6 lat i 1-3 SP
lokalizacja: Dom Zdrojowy w Brzeźnie / sala K2 | liczba miejsc: 30
Warsztaty są płatne. Rezerwacje przyjmujemy pod adresem mailowym info@hevelianum.pl oraz pod numerami telefonów 58 742 33 52 i 504 325 609.
fot. Grzegorz Mehring