Najlepsze prace w tegorocznej edycji konkursu astronautycznego „W stronę gwiazd” wybrane! Poznajcie laureatów i laureatki o niezwykłej wiedzy, wyobraźni i zdolnościach plastycznych, a także wspierających ich nauczycieli i nauczycielki!

Hevelianum zaprasza serdecznie do obejrzenia transmisji z gali Ogólnopolskiego Konkursu Astronautycznego „W stronę gwiazd”.

data: 12 marca 2024, godzina: 12:00–12:45

Na gali ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu, a także zaprezentowane zostaną ich prace. Po części oficjalnej, zapraszamy do udziału w specjalnym pokazie astronomicznym.

Dodatkowo na galę zaprosiliśmy niezwykłą postać – dr Sławosza Uznańskiego, polskiego naukowca, wybranego we wrześniu 2023 roku do Europejskiego Korpusu Astronautów. Podzieli się on z uczestnikami wydarzenia wiedzą – jak w Polsce zostać astronautą. Będziemy gościć również przedstawiciela Polskiej Agencji Kosmicznej / POLSA – dr hab. inż. Marka Moszyńskiego, profesora Politechniki Gdańskiej, specjalistę w dziedzinie informatyki technicznej, który opowie w jaki jeszcze inny sposób można związać swoją przyszłość zawodową z przestrzenią kosmiczną.

Zwycięzcy i ich nauczyciele zostali zaproszeni do uczestnictwa w gali poprzez platformę Zoom.

Transmisję na żywo będzie można oglądać na kanale YouTube oraz Facebook Hevelianum.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://hevelianum.pl/konkurs-w-strone-gwiazd/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close