Razem z Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, serdecznie zapraszamy nauczycieli i edukatorów przyrodniczych na spotkanie pt. Jak mówić, żeby nas słuchano? z profesorem Jerzym Bralczykiem.

W pracy edukatora wiedza przyrodnicza jest równie ważna jak sposób jej prezentowania. Warto pielęgnować ojczysty język, bawić się słowami, wyciągać ze słowników stare określenia, nieustannie poszerzać swoją bazę słów. Równie ważne jest przekazywanie tej wiedzy dalej, by słowa żyły w naszej tożsamości językowej, by nie wypaczać ich znaczenia i nie ograniczać się do posługiwania jedynie ulubionymi zwrotami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z profesorem Jerzym Bralczykiem. Rozmowę poprowadzi ksiądz Krzysztof Niedałtowski.

UWAGA!
Na wydarzenie obowiązują zapisy: ciee@pomorskieparki.pl. Prosimy w tytule maila wpisać „Jak mówić, żeby nas słuchano” a w treści wiadomości podać swoje dane, tj. imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Spotkanie odbędzie się w Wozowni Artyleryjskiej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close