rodzinne warsztaty ekologiczne

W każdy weekend zapraszamy do naszej pracowni P1 w Domu Zdrojowym na rodzinne warsztaty ekologiczne! Baw się, doświadczaj i poznawaj razem z nami aktualne zagadnienia związane z szeroko pojętą ekologią, klimatem i dbaniem o środowisko. Przez cały rok, co miesiąc poruszamy zupełnie inny temat, w tym: zero waste, silniki i napędy, pozyskiwanie energii, bioróżnorodność i wiele więcej!

W styczniu: Kosmetyczne zero waste

Kończące się produkty nie muszą oznaczać wizyty w sklepie! Na tych warsztatach nauczysz się tworzyć własne kosmetyki i środki czystości bez potrzeby wychodzenia do sklepu i generowania odpadów, zwłaszcza tych z plastiku. Dowiedz się, jakie działanie mają poszczególne składniki, które możesz znaleźć w domu oraz jak je połączyć by były użyteczne!

Zajęcia polecamy rodzinom z dziećmi w wieku 6-10 lat.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close