4. webinar z cyklu „Liczy się myślenie”

Czwarte spotkanie/webinarium dla nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych na poziomie klas 4–8 szkoły podstawowej z cyklu LICZY SIĘ MYŚLENIE

  • 20 kwietnia 2023 (czwartek)
  • 15:45 – 19:00
  • prowadzący: Justyna Płaek
  • temat: Lekcja matematyki w świecie wirtualnych klocków (wprowadzenie do Minecraft:Education Edition)
  • ZAPISY DO 17.04 [KLIK]

Justyna Płatek – absolwentka pedagogiki i filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert edukacyjny Microsoft, założycielka ogólnopolskiej szkoły programowania MindCloud, propagatorka wykorzystania gier w edukacji. Realizatorka różnorodnych projektów edukacyjnych z zakresu nowych technologii, szkoli nauczycieli i rodziców z zakresu bezpiecznego korzystania z mediów cyfrowych. Aktywnie tworzy innowacje edukacyjne łączące różne, pozornie odległe światy (także np. edukację leśną w ramach działań Fundacji Rozkwitalnia).


Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na scenariusz realizujący tematykę projektu, czyli gamifikację i gry w dydaktyce. W ten sposób wspólnie powiększymy bazę „dobrych rozwiązań”, z których będziecie mogli skorzystać nie tylko Wy, ale też inni nauczyciele, chcący w przyszłości zastosować tę ciekawą metodę. Do wygrania 3000 zł!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close