Podczas warsztatów zmienicie się w konstruktorów i wykonacie swój własny samochód, który dzięki gumce recepturce będzie miał napęd! Pojazd z duszą wymaga odpowiedniej personalizacji, dlatego pokolorujcie go i przyozdóbcie jak Wam się tylko podoba! To nie wszystko! Po zmajstrowaniu samochodu, przygotujemy tor wyścigowy dla naszych pojazdów i zorganizujemy zawody! Ciekawe, czyj pojedzie najszybciej i najdalej?

Własnoręcznie wykonane zabawki oraz mechanizmy rozbudzają ciekawość oraz kreatywność. To radość z tworzenia oraz satysfakcja z samodzielnego majsterkowania. Warsztaty rozwijają zdolności manualne oraz myślenie techniczne.

Czas: 45 minut
Wiek: 5-9 lat
Koszt: 25 zł/dziecko + 1 opiekun bezpłatnie

________________________
W trosce o Państwa zdrowie przypominamy, że w budynkach Hevelianum obowiązują ogólne zasady sanitarne mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z przenoszeniem się wirusa SARS-CoV-2.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close