3. webinar z cyklu „Liczy się myślenie”

Trzecie spotkanie/webinarium dla nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych na poziomie klas 4–8 szkoły podstawowej z cyklu LICZY SIĘ MYŚLENIE

  • 3 kwietnia 2023 (poniedziałek)
  • 15:45 – 19:00
  • prowadzący: Andrzej Pieńkowski, Anna Soliwocka
  • temat: Odwróć i zgrywalizuj dowolną lekcję
  • ZAPISY DO 27.03 [KLIK]

Andrzej Pieńkowski – specjalista w  dziedzinie  mediów  cyfrowych oraz technologii w edukacji. Z wykształcenia geochemik, pracował naukowo w Polskiej Akademii Nauk, następnie został popularyzatorem specjalizującym się w naukach o Ziemi. Współpracował jako dziennikarz i ekspert z czasopismami Wiedza i Życie, Świat Nauki, Wprost, Przekrój, Academia, kanałami Discovery, Planete, Khan Academy. Od 2014 roku zajmuje się edukacją jako manager ds. rozwoju produktów w fundacji Katalyst Education, w której współtworzy projekty Mapa Karier i Pi-stacja.

Anna Soliwocka – nauczycielka matematyki i fizyki z ponad 15-letnim doświadczeniem. Egzaminatorka egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Pasjonatka i propagatorka myślenia wizualnego, wykorzystania technologii komputerowych i metod aktywizujących w szkole. Współpracuje z Pi-stacją tworząc wideolekcje z fizyki oraz materiały dodatkowe dla uczniów i nauczycieli.


Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na scenariusz realizujący tematykę projektu, czyli gamifikację i gry w dydaktyce. W ten sposób wspólnie powiększymy bazę „dobrych rozwiązań”, z których będziecie mogli skorzystać nie tylko Wy, ale też inni nauczyciele, chcący w przyszłości zastosować tę ciekawą metodę. Do wygrania 3000 zł!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close