ZABAWA | SPORT | SHOW DOŚWIADCZANIE

Uczelnie Fahrenheita wraz z Hevelianum po raz pierwszy zorganizują w mieście Piknik Nauki Fahrenheita. Odbędzie się on na Górze Gradowej w Gdańsku przy ul. Gradowej 6. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp na nie jest bezpłatny.

Podczas Pikniku społeczność akademicka trzech uczelni: Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Hevelianum i Partnerami zaprosi do wspólnego odkrywania nauki poprzez zabawę. W koszyku piknikowych atrakcji znajdziecie m.in. widowiskowe pokazy fizyczne, wykłady popularnonaukowe, gry sportowe czy występy muzyczne. Wspólnie spędzony dzień zakończymy oglądając wyjątkowy spektakl teatralny inspirowany patronem wydarzenia.

Daniel Fahrenheit to bezsprzecznie jeden z najważniejszych i najsłynniejszych gdańskich naukowców. Jest wynalazcą m.in. termometru rtęciowego oraz skali temperatur. To właśnie on będzie patronem pikniku naukowego.

Strona wydarzenia: faru.edu.pl/pl/piknik

MAPA I PROGRAM (POBIERZ)

 

W związku z organizacją Pikniku Nauki Fahrenheita, 28 maja, od godziny 18:00 zamknięty będzie dolny i górny parking. Ponowne otwarcie planowane jest na 29 maja o godz. 20:00. W dniu imprezy, proponujemy parking od ul. 3 Maja. Do zobaczenia!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close