Brzeźno, czyli pierwsze kąpielisko nad Zatoką Gdańską dawniej było niezwykle popularnym kurortem. Odwiedzający je licznie letnicy korzystali nie tylko z dobrodziejstw uzdrowiska, ale również z szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Chcąc ożywić idee kurortowego wypoczynku zapraszamy na cotygodniowe potańcówki połączone z warsztatami tanecznymi, które odbywają się w każdą sobotę wakacji od 17:00 do 20:00. Zapraszamy latem do Brzeźna!

W najbliższą sobotę 16 lipca o 17:00 damy się ponieść tańcowi prosto z Ameryki Południowej czyli będziemy tańczyć tango!

Naszymi przewodnikami po świecie tanga będą Marcin i Beata Darkowicz ze szkoły Boso Dance Sopot.

Tango, taniec którego istota oparta jest na improwizacji pozwala na tworzenie własnych kombinacji i sekwencji, a co za tym idzie czerpać radość z tańca. Zajęcia są inspirujące, pełne pozytywnej energii i przystosowane do różnych poziomów uczestników biorących udział w warsztatach.

BOSO DANCE SOPOT
Młoda szkoła w centrum Sopotu, która powstała z pasji do tańca. Panuje w niej luz i przyjazna atmosfera. Można się tam uczyć różnych stylów tańca, od latino po tango argentyńskie. Szkoła dysponuje trzema salami o różnej wielkości z lustrami. Największa z nich wieczorem zmienia wystrój na imprezowy w kolorach czerwieni i z różnymi ustawieniami kolorowych świateł.

PROGRAM POTAŃCÓWEK W DOMU ZDROJOWYM

LIPIEC/SIERPIEŃ 2022

17:00-20:00

2 lipca Lindy hop
9 lipca Salsa kubańska
16 lipca Milonga – tango
23 lipca Collegiate Shag
30 lipca Ludowa z udziałem, zespołu
6 sierpnia Milonga – tango
13 sierpnia Salsa kubańska
20 sierpnia Ludowa, z udziałem zespołu
27 sierpnia ZAKOŃCZENIE WAKACJI
17:00-22:00 Swing, z udziałem zespołu Swinging Promised

Potańcówki w Domu Zdrojowym_regulamin wydarzenia


Dom Zdrojowy w Brzeźnie, ul. Zdrojowa 2
Oferta bezpłatna


*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close