Brzeźno, czyli pierwsze kąpielisko nad Zatoką Gdańską dawniej było niezwykle popularnym kurortem. Odwiedzający je licznie letnicy korzystali nie tylko z dobrodziejstw uzdrowiska, ale również z szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Chcąc ożywić idee kurortowego wypoczynku zapraszamy na cotygodniowe potańcówki połączone z warsztatami tanecznymi, które odbywają się w każdą sobotę wakacji od 17:00 do 20:00. Zapraszamy latem do Brzeźna!

W najbliższą sobotę 20 sierpnia o 17:00 będziemy tańczyć polskie oberki, polki i zabawy ludowe przy dźwiękach zespołu: Kapela od 100dni!

Oberek i polka są tradycyjnymi tańcami, tańczonym do niedawna na każdej polskiej wsi. Są to tańce szybkie, wirowe, z przytupami i wykrzykami. Zarówno kapela, jak i tancerze są związani z nurtem powrotu do muzyki ludowej i rekonstrukcji tradycyjnych zabaw i tańców

PROGRAM POTAŃCÓWEK W DOMU ZDROJOWYM

LIPIEC/SIERPIEŃ 2022

17:00-20:00

2 lipca Lindy hop
9 lipca Salsa kubańska
16 lipca Milonga – tango
23 lipca Collegiate Shag
30 lipca Potańcówka ludowa z udziałem zespołu Kapela od 100dni
6 sierpnia Milonga – tango
13 sierpnia Salsa kubańska
20 sierpnia Potańcówka ludowa z udziałem zespołu Kapela od 100dni
27 sierpnia ZAKOŃCZENIE WAKACJI
17:00-22:00 Swing, z udziałem zespołu Swinging Promised

Potańcówki w Domu Zdrojowym_regulamin wydarzenia


Dom Zdrojowy w Brzeźnie, ul. Zdrojowa 2
Oferta bezpłatna


*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close