Ferie w Domu Zdrojowym

Zimowe dokarmianie zwierząt a szczególnie ptaków to temat, który powraca każdej zimy. Jeśli lubicie ptasie śpiewy i obserwacje ptaków w ich naturalnym środowisku, a każdy z nas wie, że jest to niezła uciecha, to zapraszamy na spotkanie z ornitologiem, czyli osobą, która zna prawie wszystkie zwyczaje ptaków. W trakcie spotkania dowiecie się, dlaczego ptaki są dla nas ważne i czy trzeba dokarmiać te zimujące w Polsce. Gdzie umieścić karmnik? Jaki pokarm będzie dla nich najlepszy? Czy ptaki śpiewają tylko wiosną czy też zimą? To tylko kilka pytań na które otrzymacie odpowiedź podczas spotkania z ornitologiem w Hevelianum.

Marcin Węsiora, wykształcenia biolog z zamiłowania ornitolog, na co dzień edukator ekologiczny w Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: KLIKNIJ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SPOTKANIE Z ORNITOLOGIEM

Zapraszamy rodziców z dziećmi od 6 lat.

Patronat

     

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close