Dla spragnionych spacerów i odpoczynku wśród przyrody, Hevelianum przygotowało aż trzy rodzaje tras spacerowych. Można je przejść rozwiązując zagadki na kartach pracy przygotowanych do wydruku na domowej drukarce. Rozległe tereny zielone Hevelianum można bowiem zwiedzać o każdej porze dnia. Do wyboru są ścieżki: „Podchody z przyrodą”, „Naukowym Krokiem” i „Dzieje Fortu”. Za wypełnienie kart, w kasie Hevelianum, można otrzymać upominek (do wyczerpania zapasów).

Pobierz karty pracy:

 

Uwaga!
Za wypełnienie kart pracy, otrzymasz również punkty Odkrywam Gdańsk, które następnie możesz wymienić na nagrody. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR umieszczony na specjalnym plakacie w kasie Hevelianum. Aby zeskanować kod, powinieneś mieć zainstalowaną aplikację Jestem z Gdańska.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close