Hevelianum zaprasza 10 listopada / piątek / do wspólnego świętowania w ramach Międzynarodowego Dnia Centrów Nauki w Polsce #SPiNDay.

#SPiNDay to ogólnopolska akcja, zainicjowana przez Stowarzyszenie Społeczeństwo i Nauka SPIN, w której udział biorą instytucje zajmujące się popularyzacją i komunikacją nauki. W tym roku tematem przewodnim jest 17 celów zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważone „Życie pod wodą”, „Życie na lądzie” oraz „Czysta i dostępna energia” to trzy z 17 celów zrównoważonego rozwoju tj. planu działania na rzecz przemian i przeobrażeń świata, w którym potrzeby człowieka są zaspokajane z szacunkiem dla środowiska oraz z uwzględnieniem potrzeb przyszłych pokoleń.

Chcąc zwrócić uwagę na bogactwo świata przyrody, jak i potrzebę jego ochrony zapraszamy 10 listopada na warsztaty do naszej nadmorskiej filii, Domu Zdrojowego w Brzeźnie, gdzie wspólnie dowiemy się dlaczego różnorodność biologiczna oraz odnawialne źródła energii są tak ważne zarówno dla przyszłych, jak i obecnych mieszkańców naszej planety.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zajęć na ten dzień – sprawdź TUTAJ.

 

INFORMACJE I REZERWACJE

edukacja@hevelianum.pl

tel. 58 742 33 52

tel. 504 325 609

 

Wydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej – SPINDay – organizowanej przez sygnatariuszy Stowarzyszenia Społeczeństwo i Nauka SPIN w Międzynarodowym Dniu Centrów Nauki. Tematyką tegorocznej edycji jest 17 celów zrównoważonego rozwoju.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close