Przygotuj się do świąt razem z Hevelianum! W trzy grudniowe niedziele, od 6 do 20 grudnia, o godz. 10:00 na Facebooku i YouTube znajdziesz filmy inspirujące do kreatywnej zabawy. Edukatorzy pokażą, jak wykonać zabawkę do animowania ruchomych scenek, jak nieszablonowo udekorować pierniki i jak stworzyć świąteczne dekoracje z materiałów dostępnych w domu. Do ozdabiania pierników warto się przyłożyć, aby wziąć udział w konkursie na najładniejszą dekorację!

Świąteczny Warsztat Wyobraźni online to seria cotygodniowych, krótkich materiałów wideo zachęcających do nauki i kreatywnej zabawy w trakcie przygotowań do zimowych świąt. Materiały będą publikowane na Facebooku i YouTube Hevelianum w trzy grudniowe niedziele oraz uzupełniane ciekawostkami w grupie dyskusyjnej Uczniowie Heweliusza.

Harmonogram emisji:

6.12 | 10:00 | Zoetrop – jak zbudować własny przyrząd do animacji?

13.12 | 10:00 | Pierniczki – jak w naukowy sposób ozdobić pierniki?

20.12 | 10:00 | Dekoracje – jak zrobić świąteczne ozdoby z materiałów dostępnych w domu?

Filmy będą dostępne bez ograniczeń, również po premierze.

Te święta będą inne niż wszystkie, dlatego warto zadbać o dobrą atmosferę, zabawę i dekoracje, które uprzyjemnią ten czas. Niezależnie od tego, ile masz lat, zaskoczy Cię, jak w prosty sposób zrobić sobie zabawkę na Mikołajki, a jeśli jesteś łasuchem, z pewnością ucieszą Cię sposoby na udekorowanie świątecznych łakoci. Będziesz miał również okazję do wzięcia udziału w konkursie na najlepiej udekorowany piernik! Informacji o nim szukaj 13 grudnia na facebookowej grupie Uczniowie Heweliusza. W ostatnim tygodniu skupisz się na tym, jakie wspaniałe dekoracje możesz wykonać z dostępnych w domu i okolicy materiałów.

Świąteczny zgiełk już blisko, więc nie zapomnij przygotować się do niego razem z Hevelianum!

Patronat: Trojmiasto.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close