Światowy Dzień Czytania Tolkiena – świętujemy w czwartek 26 marca, w Hevelianum.

Co łączy upadek książkowego Saurona z Górą Gradową i Gdańskiem?

Jeśli jesteś miłośnikiem historii Gdańska i ciekawią Cię opowieści nieoczywiste o jego historii przyjdź do Hevelianum. Od godziny 18 na miłośników uniwersum stworzonego przez Brytyjczyka czeka spacer śladami Jego przodka, który jak wieść niesie, służył w forcie na Górze Gradowej.

Spójrzmy na świat jego oczyma i wspólnie pobawmy się w wyszukiwanie śladów Gdańskiego pejzażu w książkach mistrza fantasty. A wszystko to w duchu świętowania zakończenia wojny o pierścień władzy.

Cała przyjemność w odkrywaniu!

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close