warsztaty dla dzieci

Jakim cudem Mikołaj jest w stanie rozdać prezenty na całej kuli ziemskiej w jedną noc? Czemu w wieczór wigilijny wpatrujemy się w niebo, a choinka jest jednym z głównych symboli świąt? Jakie zapachy kojarzą Wam się z tym wyjątkowym czasem? Po odpowiedzi zapraszamy do Hevelianum!

Zapraszamy do wizyty w przestrzeni Kreatywnego Placu Zabaw, gdzie wspólnie będziemy odkrywać ukryte znaczenie symboli świąt.

Cynamon, goździki, świerk, pomarańcza to zapachy charakterystyczne dla zimowego czasu. Sprawdzimy, czy Wasze nosy potrafią je bezbłędnie rozpoznać. Będziemy też własnoręcznie przygotowywać woreczki zapachowe z wybraną przez siebie kompozycją, które mogą stać się  pięknym dodatkiem do dekoracji świątecznych i pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę w domu.

Warsztaty świąteczne to doskonała okazja do tworzenia niezapomnianych chwil i budowania wspólnych wspomnień. To także świetny sposób na rozwijanie kreatywności i poczucia wspólnoty.

Zapraszamy na Górę Gradową dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z opiekunami.

Patronat

     

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close