Marzec to miesiąc matematyki w kalendarzu obchodów 410 rocznicy urodzin Jana Heweliusza, patrona Hevelianum. Świętujemy także na Kreatywnym Placu Zabaw!

Zapraszamy na warsztaty konstruowania i budowania ciekawych, zabawnych, a nawet przydatnych konstrukcji! Zbudujcie tańczące kostki – ruchomą układankę, dzięki której wprawicie w ruch wymyślone przez siebie geometryczne kształty.

Dajcie się ponieść wyobraźni i użyjcie swojego zmysłu przestrzennego, aby stworzyć małe, tańczące arcydzieła, które przyozdobicie własnoręcznie wykonanymi geometrycznymi wzorkami.

Czas: 45 minut
Wiek: 5-9 lat
Koszt: 25 zł/dziecko + 1 opiekun bezpłatnie

______________________
W trosce o Państwa zdrowie przypominamy, że w budynkach Hevelianum obowiązują ogólne zasady sanitarne mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z przenoszeniem się wirusa SARS-CoV-2.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close