Czerwiec to miesiąc, w którym co roku odbywa się Piknik na zdrowie, wydarzenie organizowane przez Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne i Hevelianum. Tegorocznym tematem przewodnim Pikniku są szczepienia.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, Piknik wyjątkowo odbędzie się w formule online. Rozmowy z ekspertami będą transmitowane na żywo na Facebooku Hevelianum, w trzech blokach tematycznych, o godz. 11:00, 12:00 i 13:00.

Dr hab. n. med. Tomasz Smiatacz, specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych, konsultant wojewódzki ds. chorób zakaźnych pomoże podjąć dobrą decyzję w odpowiedzi na pytanie „Szczepić się czy nie szczepić?”, dr n. med. Anna Kuna, specjalistka chorób wewnętrznych, medycyny morskiej i tropikalnej podpowie, jak przygotować się do zdrowej podróży uwzględniając szczepienia, a dr hab. n. med. Joanna Renke, specjalistka w dziedzinie pediatrii i immunologii klinicznej opowie o szczepieniach u dzieci, które od ponad 200 lat ratują im życie. Wszystko podane w przystępny, praktyczny sposób. Będzie też czas na zadanie pytań ekspertom na czacie.

Zaszczep wiedzę o szczepieniach już 12 czerwca!

Szczegóły na: pikniknazdrowie.gumed.edu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close