Zdjęcie: Fot. Hevelianum
Źródło: Fot. Hevelianum

 

23.07.2021

Szanowni Państwo, w Koszarach Schronowych zdarza się awaria windy. W związku z tym zwiedzanie wystawy „Dookoła Świata” przez osoby z niepełnosprawnością ruchową może być utrudnione. Na czas awarii zainstalowane zostało krzesło z zasilaniem elektrycznym, z którego można skorzystać z pomocą opiekuna lub osoby towarzyszącej. Bardzo przepraszamy za tę niedogodność, pracujemy nad jej wyeliminowaniem!

————————————————————————————————————————————–

Podróż dookoła świata? W Hevelianum to możliwe! Siedem kontynentów zmieściło się na dwóch kondygnacjach dawnych koszar schronowych. Na wszystkich ciekawych świata, niezależnie od wieku, czeka ponad 90 interaktywnych stanowisk. Poznasz miejsca, zwyczaje oraz zjawiska charakterystyczne dla Afryki, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Antarktydy, Azji, Australii i Europy.

Przed Tobą dobra zabawa i wiele odkryć!

 

Zdjęcie: Fot. Hevelianum
Źródło: Fot. Hevelianum

#widzimysiewhevelianum

Zobacz film z oprowadzania po wystawie z naszym edukatorem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close