Oferujemy wynajem sal doskonale wyposażonych w sprzęt multimedialny. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają idealnego miejsca na konferencję, warsztaty, szkolenie, spotkania biznesowe czy integracyjne.

Na zdjęciu: Centrum konferencyjne

Ogromnym walorem Hevelianum jest jego położenie – w centrum miasta, blisko przystanków komunikacji miejskiej, a zarazem w otoczeniu zieleni. Posiadamy też płatne miejsca parkingowe niedaleko budynku.

Źródło: Hevelianum

Hevelianum to doskonała przestrzeń na formalne i nieformalne spotkania biznesowe.

Nasze sale zlokalizowane są w budynkach „z duszą” – zabytkowych obiektach fortecznych, a rozległy teren Góry Gradowej daje możliwość organizacji wydarzenia również przed obiektem. 

CENTRUM KONFERENCYJNE HEVELIANUM

Wyjątkowe atuty

Wystawy podróżujące

Zdjęcie: Astrożarty Jacka D.

Astrożarty Jacka D.

Czy rok świetlny jest miarą odległości czy czasu? Czym różni się meteor od meteorytu? Czy na Księżycu są morza? Czym są czarne dziury? Wystawa „Astrożarty Jacka D.” przygotowana przez gdańskie Hevelianum w prosty i dowcipny sposób pomaga w zrozumieniu podstawowych pojęć astronomicznych.

Zdjęcie: Matematyczny poCIĄG

Matematyczny poCIĄG

Niesamowita podróż w świat logicznych łamigłówek, zadań oraz zagadek, uatrakcyjni ofertę wszelkich instytucji kultury, szkół, centrów edukacyjnych i handlowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close