Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji, które pomogą Państwu zaplanować wizytę w Hevelianum. Szczegółowe zapisy znajdują się w odpowiednich regulaminach.

Wózki dziecięce należy pozostawić w miejscu wskazanym przez pracowników recepcji – nie można wprowadzać ich do wnętrz wystawienniczych.

Wózki dziecięce należy pozostawić w miejscu wskazanym przez pracowników recepcjiWózki dziecięce należy pozostawić w miejscu wskazanym przez pracowników recepcji

Rower można pozostawić w miejscu do tego wyznaczonym – nie można wprowadzać go do wnętrz wystawienniczych.

RowerRower - nie na wystawie

Po terenie Hevelianum można spacerować z pupilami, jednak nie można ich wprowadzać do wnętrz wystawienniczych (nie dotyczy to psów przewodników i psów asystujących). Prosimy, by pieski pozostały na zewnątrz pod opieką dorosłego opiekuna.

PiesPies - nie wchodzi na wystawę - chyba, że jest to pies asystujący

W budynku Koszar Schronowych (recepcja, wystawa „Dookoła Świata”, i inne) znajduje się strefa odpoczynku oraz automat z przekąskami.

 

Regulaminy:

Regulamin zwiedzania Hevelianum

Regulamin sprzedaży biletów

Regulamin Urodzin

Regulamin Parku Hevelianum

Regulamin pokazy wyjazdowe

Regulamin wynajmu sal

Regulamin korzystania z Domu Zdrojowego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close