Mamy dla Państwa zaproszenie do Hevelianum. Mało tego, możecie nas zaprosić do siebie. Chętnie też odwiedzimy Was online.

Opowiadamy o nauce tak, aby w uczniach rozpalić ciekawość świata, radość zdobywania wiedzy, szacunek do praw rządzących naturą i odpowiedzialność za przyszłość planety Ziemia.

Ceny biletów grupowych

Ceny biletów grupowych

1 wystawa

wtorek — niedziela

15 zł

2 wystawy

wtorek — niedziela

20 zł

Wystawy podróżujące

Zdjęcie: Astrożarty Jacka D.

Astrożarty Jacka D.

Czy rok świetlny jest miarą odległości czy czasu? Czym różni się meteor od meteorytu? Czy na Księżycu są morza? Czym są czarne dziury? Wystawa „Astrożarty Jacka D.” przygotowana przez gdańskie Hevelianum w prosty i dowcipny sposób pomaga w zrozumieniu podstawowych pojęć astronomicznych.

Zdjęcie: Matematyczny poCIĄG

Matematyczny poCIĄG

Niesamowita podróż w świat logicznych łamigłówek, zadań oraz zagadek, uatrakcyjni ofertę wszelkich instytucji kultury, szkół, centrów edukacyjnych i handlowych.

Zdjęcie: Na Zdrowie

Na Zdrowie

Interaktywna, wystawa „Na Zdrowie”, czyli ABC ludzkiego ciała. Skierowana do odbiorcy w każdym wieku, łącząca funkcje edukacyjne i rekreacyjne.

DOJAZD

Plan na stronie głównej pokazuje umiejscowienie parkingu dla autokarów u stóp Góry Gradowej. Dojazd ulicami 3 Maja i Generała Henryka Dąbrowskiego z ronda Ofiar Katynia.

Zobacz plan dojazdu
DOJAZD

Zapraszamy!

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem edukacja@hevelianum.pl lub numerem telefonu 58 742 33 52

Zachęcamy jednak do wypełnienia poniższego formularza. Pozwoli nam to dopasować właściwą propozycję dla Ciebie.

NEWSLETTER

Newsletter dla nauczycieli

Header decor

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close