Zajmujemy się nauką, historią i oferujemy przestrzeń do relaksu. Nauce służą wystawy interaktywne, warsztaty i pokazy, mobilne planetarium i wydarzenia specjalne. Użytkujemy zabudowania dawnego militarnego fortu, a więc propagujemy również historię. Proponujemy wystawy, spacery historyczne i pokazy grup rekonstrukcyjnych. Góra Gradowa to 20 hektarów terenów zielonych w samym centrum miasta, doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu i odpoczynku. Śledź program wydarzeń, a znajdziesz imprezy sportowe, festyny, pikniki, spacery terenowe i wydarzenia kulturalne. Biznesowi polecamy wynajem naszych nowoczesnych sal konferencyjnych i organizację imprez plenerowych.

Tło: Nauka
Decor: white dot Decor: white dot Decor: white dot
Header decor

Nauka to nasza pasja. Opowiadamy o niej zarówno na interaktywnych wystawach, w laboratoriach podczas pokazów i warsztatów, jak i podczas wykładów naukowych. Oferujemy również obszerną bazę edukacyjną online.

Z naszej oferty korzystają dzieci i młodzież szkolna z wszystkich poziomów nauczania, odwiedzając nas wraz z nauczycielami. Corocznie przygotowujemy bogaty program warsztatów, również w języku angielskim, które można uzupełnić o zwiedzanie wystaw. Nie brakuje popularnonaukowej propozycji dla młodzieży i dorosłych oraz bogatego programu dla rodzin. Weekendy obfitują w wydarzenia okazjonalne i atrakcje kulturalne, śledźcie nasz kalendarz.

 

STAŁA OFERTA:

Tło: Dzieci
Decor: white dot Decor: white dot Decor: white dot
Header decor

Mówiąc „dzieci”, mamy na myśli najmłodszych w wieku 3–9 lat. Oferujemy im nie tylko Kreatywny Plac Zabaw, gdzie mogą eksperymentować, rozwijając swoją kreatywność, ale również warsztaty z edukatorami.

Tło: Historia
Decor: white dot Decor: white dot Decor: white dot
Header decor

W nowoczesny i przystępny sposób opowiadamy w Hevelianum o historii. Zabudowania dawnego fortu wojskowego wykorzystujemy jako naturalną scenografię do wystaw opowiadających o przeszłości.

Tło: Relaks
Decor: white dot Decor: white dot Decor: white dot
Header decor

Można przyjść tu na spacer z psem, poćwiczyć jogę, poleżeć na kocu, zorganizować piknik…

Zaglądajcie do kalendarza wydarzeń Hevelianum i korzystajcie z pokazów mappingu, kina pod chmurką czy pokazów grup rekonstrukcyjnych.
Każda pora roku ma tu inny urok.

Zdjęcie: img-8
Źródło: Fot. Hevelianum
Zdjęcie:
Źródło: Fot. Hevelianum
Tło: Biznes
Decor: white dot Decor: white dot Decor: white dot
Header decor

Przestrzeń Hevelianum jest otwarta dla firm, organizacji i osób prywatnych. Możesz tu zorganizować konferencję, warsztaty, szkolenie, imprezę integracyjną czy jubileusz swojej klasy z liceum.

A my przygotujemy dla Twoich gości nocne zwiedzanie podziemnych fortów, wieczór eksperymentów albo mapping 3D – trójwymiarowy pokaz łączący światło, dźwięk i obraz.

 

W OFERCIE:

  • sale konferencyjne w zabytkowym obiekcie architektury militarnej, wyposażone w sprzęt
    multimedialny, mogące pomieścić od 50 do 270 osób
  • powierzchnia wystawowa do 400 m kw.
  • sala bankietowa
  • atrakcje naukowe i historyczne – wystawy, warsztaty, pokazy
  • mapping 3D
  • 20 hektarów terenu rekreacyjnego na Górze Gradowej i piękny widok na panoramę miasta
  • doskonała lokalizacja w centrum Gdańska
  • miejsca parkingowe

SZCZEGÓŁY OFERTY

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close