Serdecznie zapraszamy nauczycieli i nauczycielki na kolejne spotkanie szkoleniowe „Współpraca – edukacja – satysfakcja. Hevelianum dla nauczycieli”. Odbędzie się ono online, za pośrednictwem aplikacji Zoom 1 lutego w godz. 15:30-16:30.

Edukatorzy Hevelianum przedstawią Państwu nową ofertę z zakresu edukacji ekologicznej, która będzie realizowana w Domu Zdrojowym. Omówione zostaną także propozycje dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z których można korzystać na Górze Gradowej.

Szkolenie zainauguruje wykład dr. Wojciecha Glaca pt. „Kiedy mózg się uczy i dlaczego tylko wtedy?”. Dr Glac jest neurobiologiem, popularyzatorem wiedzy o mózgu. Za swoją działalność otrzymał nagrodę Popularyzator Nauki w kategorii „naukowiec” w konkursie serwisu „Nauka w Polsce” Polskiej Agencji Prasowej i Ministerstwa Edukacji i Nauki. Członek Rady Programowej Hevelianum.

A tak opisuje swoje wystąpienie:

Nieważne czy jesteś stary, czy młody, Twój mózg uczy się tylko wtedy, kiedy spełnione są pewne warunki. Jakie? Odpowiedź kryje się w słowie „umiem”. Poznaj jedną z tajemnic mózgu, która sprawi, że proces uczenia i uczenia się nie będą miały przed Tobą tajemnic.

PLAN SZKOLENIA

  1. Powitanie gości
  2. Krótki film o Hevelianum
  3. Wykład dr. Wojciecha Glaca (30 min)
  4. Dom Zdrojowy – prezentacja oferty edukacyjnej (15 min)
  5. Góra Gradowa – prezentacja oferty edukacyjnej (15 min)
  6. Zaproszenie do udziału w projekcie „Liczy się myślenie”
  7. Zakończenie

Uczestnikom szkolenia, na adres pocztowy podany podczas rejestracji, zostanie wysłany certyfikat.

Zapisy odbywają się poprzez formularz Google: https://forms.gle/2BFKPgfZJqfEjvS47

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail przyjdzie link do połączenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close