Wyrusz w podróż pełną naukowych odkryć – 26 maja 2024 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na 3. Piknik Nauki Fahrenheita na Górze Gradowej. To będzie dzień pełen zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń. Wstęp bezpłatny!

Niezależnie od tego, czy fascynuje Cię precyzja nauk ścisłych, medycyna od kuchni, bogactwo świata biologicznego, czy nieśmiertelność nauk humanistycznych, na Pikniku Nauki Fahrenheita znajdziesz coś dla siebie.

Na Górze Gradowej stanie tętniące energią miasteczko naukowe, przygotowaliśmy także pokazy, dyskusję, warsztaty, konkursy, debatę, grę terenową, atrakcje ruchowe. A nawet będziecie mogli obejrzeć niecodzienny pokaz mody!

  • Bądź świadkiem zadziwiających eksperymentów, które wzbudzą podziw dla fascynującego świata wokół nas
  • Daj się porwać entuzjastom nauki, eksploruj pod okiem edukatorów, naukowców i animatorów
  • Dowiedz się więcej podczas dyskusji i rozmów o nauce

Szczegółowy program już wkrótce!


Piknik Nauki Fahrenheita powstał z inicjatywy Uczelni Fahrenheita i organizowany jest razem z Hevelianum już po raz trzeci. To nasze wspólne święto, podczas którego łączymy siły, tworząc program przybliżający zagadnienia naukowe zarówno najmłodszym pasjonatom nauki, jak i dorosłym uczestnikom. Mnożymy ciekawość i dzielimy się pasją, pokazując fascynujące oblicze nauki.


3. PIKNIK NAUKI FAHRENHEITA
Kiedy: 26.05.2024
Gdzie: Hevelianum, Gdańsk, ul. Gradowa 6
wstęp wolny


Organizatorem wydarzenia jest cała społeczność akademicka Uczelni Fahrenheita: Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański / faru.edu.pl  oraz Hevelianum.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z powodu wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close